Americký student, pro kterého jsou bílí lidé nejlepší, promluvil

0

Středoevropan informoval o kauze bílého amerického studenta, který se v civilní debatě střetne se svými fanatickými spolužačkami a k jejich šoku se jim svěří, že miluje bílé lidi. Tento upřímný projev lásky k vlastním lidem, který je u jiných ras a etnik tak opěvován, ceněn a povzbuzován, je ale u bílých lidí zapovězen, a proto všechna média chlapce shodně označila za rasistu, jeho projev za nenávistný, ač zdůraznil, že není nikdo, koho by nenáviděl, a škola dokonce zahájila vyšetřování. Jak to celé vlastně vzniklo? Už to víme, protože student promluvil.

Celé to prý začalo, když levicová skupina na jeho univerzitě obvinila Trumpovy příznivce z toho, že povzbuzují sexuální násilí.

“Obklopila mě velká skupina studentů a řekla mi, že nemám právo sdílet své názory na ženy, protože jsem bílý muž s bílým privilegiem.

“Věřím, že každý člověk by měl mít rád své lidi a svou kulturu a všem by nám mělo být dovoleno být hrdí na svůj odkaz,” řekl.

Bílé a černé levicové studentky ale měly z jeho slov o lásce k bílým lidem a jejich nezpochybnitelné výjimečnosti hysterický záchvat, jak je vidět na videu. Student, Julian von Abele, si dovolil říct “země je kulatá” 21.století, a pokud by tyto dívky měly tu moc, s pěnou u úst by jej odvedly na popraviště.

Julian je popisován jako mladý génius, který už v roce 2015 i přes svůj mladý věk vydal knihu o fyzice věnovanou paralelním vesmírům.

Ve středu si založil účet na Twitteru a už teď má přes 20 tisíc sledujících. Lidé jsou jednoduše přesvědčení, že Julian má co říct. A Julian už píše. Vyberme pár jeho myšlenek.

“Cítím, že západní civilizace je ta nejlepší věc, která se lidstvu stala, a její základní principy, a samotná identita Západu, je napadána v akademickém světě, médii a kosmopolitní americkou kulturou.”

“Jsem unaven konformitou. Jsem unaven univerzitní kulturou, kde každý věří stejným věcem. Jsem unaven každým, kdo používá ty samé intelektuální módní výrazy jako ‘zkolonizovaná identita’ nebo ‘vnitřně se ztotožňující bělost’ a tak dále, aby démonizovali a zjednodušovali.”

“Je mi zle z neustálých omluv za činy Západní civilizace, když Západ bezpochyby zlepšil životy každého na této planetě.”

Díky za Juliana. V době, kdy jsou naši lidé a naše historie především v západní Evropě a v Americe napadáni ze všech stran, i zevnitř, je každý odvážný hlas, i když osamělý, na naší podporu, vzácný jako drahý kov, a jako s takovým s ním nakládejme. Protože my skutečně jsme výjimeční a časy, kdy jsme se za to měli omlouvat a popírat sami sebe, už skončily.

Komentáře

komentáře