Ženy ve Švédsku varují: “Nezahrávejte si se syny a dcerami Vikingů”

0

V neděli se před švédským parlamentem konala další demonstrace proti migračnímu paktu OSN a třemi hlavními mluvčí byly ženy.

“Díky masové migraci trpí hlavně ženy. Hlavně ženy musely změnit své návyky,” říkala spisovatelka a novinářka s českým jménem Katerina Janouch.

“Švédská migrační politika je enormní zrada vůči ženám, jak migrantkám, tak Švédkám. Velká část mužů, kteří sem byli dovezeni, má hrozný vztah k ženám. A tito muži jsou nadproporčně zastoupeni v sexuálních zločinech. Což znamená, že už se necítíme v bezpečí. Ženy už nejsou nedotknutelné.”

“V New Yorku dojde k finálnímu podpisu 19.12. To znamená že velká migrace ze Středního východu a Afriky bude normalizována. Naše bezpečnostní síť a sociální struktura bude trvale zničena,” dodala.

Další mluvčí, tentokrát s balkánským jménem, Bianca Muratagic, řekla:

“Jsme tu dnes, abychom vyjádřili naší nespokojenost s nespravedlností v naší zemi kvůli nezodpovědným politikům a neúspěšné uprchlické politice.

“Odmítáme dělat kompromis s naší svobodou, demokracií a našimi základními právy. Odmítáme žít v nebezpečné zemi, které hrozí výbuch, protože stát už ženám a dětem není schopen zajistit bezpečí.”

Třetí mluvčí s nešvédským příjmením, patnáctiletá studentka Izabella Nilsson Jarvandi, upozornila na vikingskou minulost země, když řekla, že ačkoliv Švédi nedemonstrují jako Francouzi, tak by si někteří měli dávat pozor na to, aby syny a dcery Vikingů nerozhněvali.

“Nikdy se nenechám umlčet a nikdy neodpustím lidem v budově za mnou, co udělali mému milovanému Švédsku. Jsem si jistá, že se bohové dívají, a vím, že zrádci budou souzeni tvrdě.”

Je zvláštní, že švédský patriotismus ve Švédsku vedou cizinky.

Komentáře

komentáře