Zoufalý Macron. Francouzská policie má povoleno proti demonstrantům použít chemické zbraně

0

Britský Mirror zveřejnil informaci o chemickém prášku, který má francouzská policie povoleno nasadit proti demonstrantům po pěti týdnech protestů v zemi.

Má se jednat o “oslabující prášek”, který může být rozptýlen na ploše odpovídající šesti fotbalovým stadionům během pouhých deseti vteřin. Pokud by globalista Macron na ochranu svého multikulturního impéria chemické zbraně skutečně použil, má francouzský lid právo použít na jeho svržení veškeré prostředky.

Vysoce postavení policisté nyní potvrdili, že některé ze 14 obrněnců nasazených při demonstracích obsahovaly chemický prostředek, který měl prý být použit, pokud by “došlo na nejhorší”.

Chemikálie by byla z obrněnce vystřelena a do deseti vteřin by zamořila oblast o velikosti 200 čtverečních metrů. Účinek jednoho granátu odpovídá síle asi 200 granátům slzného plynu a smyslem je okamžitě zneškodnit lidi v oblasti.

“Kdyby velký dav prorazil bariéry bezpečnostního perimetru, pak by prášek mohl být použit jako zbraň poslední záchrany, aby byli zastaveni,” říká zdroj. Ve městě nicméně ještě nebyl použit.

Slzný plyn je klasifikován jako chemická zbraň a je zakázán použít ve válečné zóně. Francouzská policie jej nicméně používá neustále.

Pokud se nějaký režim musí před lidem chránit za použití takových metod, musí být zničen.

Komentáře

komentáře