Skotský parlament zakázal “Pana Perníčka”. Od teď je to “Perníčková osoba”

0

Snahy genderových psychopatů o “rovnost” ústí jen do absurdních rozhodnutí, které jsou v některých zemích posvěceny i politicky. Nejnověji v marxistickém Skotsku. Tam místní parlament! rozhodl o tom, že vánoční “Pan Perníček”, kterého známe i u nás, nebude nadále panem, ale bezpohlavní osobou, aby se snad někdo neurazil.

K přejmenování Pana Perníčka se ale tentokrát kriticky postavili i obvyklí zastánci genderových čistek. Mluvčí skotských Konzervativců pro “rovnost”, Annie Wells, řekla:

“To už skotský Parlament nemá lepší věci na práci, než se starat o to, jak pojmenovat Pana Perníčka? Je to zcela nesmyslné gesto, které jednoduše trivializuje skutečné problémy rovnosti pohlaví.”

Ponechme stranou, co to jsou “skutečné problémy rovnosti pohlaví” v evropském kontextu, kde mají ženy zcela rovná práva jako muži, a společnost je tradičně nastavena tak, že muži ženy chrání a respektují. Nicméně představme si situaci, ve srovnání s českým parlamentem, že parlament skutečně řeší jméno “Pana Perníčka” jako problém. Není divu, že celý britský poloostrov je k smíchu, a britské impérium se brzy změní buď v marxistickou diktaturu, nebo islámský stát. Jde jen o to, která strana zvítězí.

Komentáře

komentáře