Video: Prodavač oslovil zmalovaného transgendera”pane”, a začalo peklo

0

Představte si, že například v Británii, by tento prodavač mohl jít do vězení, a v dalších zemích měl minimálně velké problémy. Přitom nic neudělal.

Do jeho obchodu vešel vysoký muž, který má evidentně problémy s vlastní identitou, ale jak podle zjevu, tak podle hlubokého hlasu není pochyb, že se jedná o muže. Prodavač za pultem ho při placení zboží osloví “pane” a najednou nechápe, co se děje. Chlap před ním se začne rozčilovat, co si to dovoluje, a okolostojící upozorňuje, že jeho správné oslovení je “madam”.

Prodavač stále nechápe a snaží se situaci uklidnit, a zmalovaný chlap po něm dál vyjíždí, že ho oslovil “pane”. A nakonec se tato samozvaná madam projeví jako pravá dáma, když prodavače vyzve ven, kde mu prý ukáže, co je za pána. A rozkope v obchodě nějaké věci.

Podivná situace, spíš pro zasmání, ale bohužel, existují země, kde je toto trestný čin, kdy vás obviní za to, že jste záměrně člověka nazvali jiným zájmenem, než jakým se cítí být. Není to forma totalitní společnosti? Samozřejmě, že je.

Smutné je, že ač si z videa, které má milion a půl shlédnutí, dělají mnozí diskutující na Twitteru legraci, je v diskusi i mnoho bolševiků, včetně ženy, která video zveřejnila, kteří vyhrožují nahlašováním stejně bolševickému Twitteru, a pokud je diskutující z jiné země, než z USA, například z Británie, tak i policii. A ta tyto případy bere extrémně vážně a jako prioritu.

Ačkoliv Rusko není země, kde by chtěl svobodu milující Čech žít, západní svět, se svými politicko-korektními komunistickými pořádky to není také. Ale i u nás jsou psychopaté, kteří už se nemohou dočkat, až budou lidi za něco takového, co udělal tento prodavač, posílat do vězení.

Komentáře

komentáře