Americký raper před soudem v Londýně kvůli sexuálnímu útoku na bílou dívku

0

Nejprve je třeba přiznat, že ta bílá holka tomu černému americkému “umělci” sama vlezla do postele. Ten si z ní pak ale udělal kus masa, aby dal lekci všem podobným naivkám.

Raper uměleckým jménem ASAP Bari a vlastním jménem Jabari Shelton byl ve čtvrtek odsouzen k zaplacení 4000 liber a zaplacení odškodného dívce ve výši 2500 liber.

Soud promítal video, na kterém Bari leží s dívkou v posteli a okolo jsou další černoši, z nichž jeden natáčí video, jak Bari z dívky strhává peřinu a fackuje ji, ačkoliv mu dívka říká, aby přestal. Bari mluví sprostě a nakonec požaduje, aby s ním dívka měla před kamerou sex. Ještě před 100 lety nejen z technologických důvodů zcela nepředstavitelná věc.

K incidentu došlo v červenci 2017 v hotelu ve východním Londýně po hudebním festivalu. Video z hotelu pak někdo umístil na internet. Podle obhajoby někdo, kdo chtěl Sheltonovi ublížit. Ten si ale nejvíce ublížil sám.

Prokuratura k věci řekla, že bylo zcela zřejmé, že Bari je přesvědčen, že se takto může chovat a dívku sexuálně napadl, když byla v pozici, kdy se nemohla bránit, a také věděl, že se vše natáčí na video. Také věděl, že dívka s jeho jednáním nesouhlasí.

Rozhodnutí soudu udělit raperovi jen pokutu je výsměchem spravedlnosti, kterou si podle rozsudku bohatí lidé mohou koupit.

Komentáře

komentáře