“Ženské” hnutí v USA. “Ne všechny ženy mají ženské reprodukční orgány”

0

Před dvěma lety se ve Washingtonu konal masivní ženský pochod proti Trumpovi, který se vyznačoval tím, že jeho účastnice nosily na hlavě růžové čepice ve tvaru vagíny. Nyní se chystá jeho pokračování, ale již několik pochodů v jiných městech bylo organizátorkami z různých důvodů zrušeno.

Zrušeny byly pochody v Chicagu, New Orleans, ve státě Washington, a v Kalifornii, která nyní své rozhodnutí brání, že jedním z důvodů je to, že je v organizaci zapojeno “příliš mnoho bílých lidí”.

O zrušené akci ve většinově bílém okresu Humboldt informovala média:

“Po několikaměsíčním setkávání je jasné, že nám chybí vedení, které reprezentuje naši komunitu. Kromě rasy organizátoři rozhodli, že ve vedení není dost nebinárních lidí. Ne všechny ženy mají ženské reprodukční orgány.”

Zatímco protest v roce 2017 se ještě snažil předstírat, že mu jde o ženskou důstojnost v souvislosti s některými Trumpovými prohlášeními v minulosti, nyní je již jasné, že jde o další krycí organizaci socialistického převzetí Ameriky, ve kterém se s bílými ženami, potažmo bílými obecně, už moc nepočítá.

Komentáře

komentáře