Evropští “konzervativci” podporují migraci z Afriky

0

Europoslanecká frakce Evropských konzervativců a reformistů (ECR), která je třetí největší frakcí v Evropském parlamentu, a jejíž součástí je i ODS, slovy svého předsedy Syeda Kamalla odsoudila “pokrytectví” Evropanů, kteří se odmítají otevřít migraci z Afriky, a sami se stěhují do zahraničí.

Kamall, rasově míšený (ne s bílým rodičem) britský muslim na konferenci ECR věnované spolupráci Evropy a Afriky řekl, že některé evropské národy nejsou schopny rozlišit mezi azylem a migrací.

“Musíme se naučit otevřít svá srdce skutečným žadatelům o azyl – lidem, kteří utíkají před perzekucí,” řekl minulý týden v Evropském parlamentu.

“Problém je, že jde zde obrovské pokrytectví, pokud jde o migraci. Mnoho zemí je ochotných vidět své občany odejít žít a pracovat v jiných částech světa, ale zavírají se, když se mají přijímat migranti. Není to nezbytně rasismus, ale obrovské pokrytectví, a musí se řešit.”

Ačkoliv je frakce ECR tvořená mnoha stranami, které jsou ve svých zemích silně protimigrační, sám Kamall se objevil na odtajněném dokumentu europoslanců, kteří jsou spojenci George Sorose. Otázkou tedy je, zda jde ze strany Kamalla o ojedinělý postoj, který ve frakci zastává on sám, a nyní za to bude čelit kritice ostatních členů, nebo jde o postoj, se kterým se tito “konzervativci” ztotožňují a který nám hodlají naservírovat. Protože není nic více konzervativní, než Evropa plná migrantů z Pobřeží slonoviny.

Komentáře

komentáře