Video: V Londýně už jako v Kongu. Muž s mačetou zneškodněn policií

0

Levičáci rádi říkají, že i u nás lidé kradou, vraždí a znásilňují, což je nepochybně pravda, nicméně se to neděje v takové statistické míře, aby to dnes a denně ovlivňovalo naše rozhodnutí vůbec vyjít ven. Konečně hlavní město Praha je stále jedno z nejbezpečnějších velkoměst světa. A každý ví proč tomu tak je. To samé se ovšem nedá říct o Londýnu, a i zde každý ví, proč tomu tak je.

Záběry, které byl člověk v minulosti zvyklý vídat jen z Afriky, z nějakých těch jejich nekonečných kmenových válek, jsou nyní už běžnou kulisou některých míst západní Evropy. Především pak Londýna. Angličané se před časem rozhodli zahodit pryč své čaje o páté, suchý anglický humor, i svou vlajku svatého Jiří, kterou nyní pokládají za rasistickou, a Anglie, zvlášť Londýn, je dnes zcela jiným místem, než vnímali turisté ještě tak před 30 lety. Záběr, který by tehdy obletěl a šokoval celý svět, je dnes jen jednou z mnoha zpráv v novinách.

Uživatelka Twitteru Xara Pandora cestovala londýnským metrem, když si ve stanici Tulse Hill všiml muže v kapuci, který s mačetou v ruce honil lidi po nástupišti. Začala nahrávat a podařilo se ji zachytit, jak je muž zneškodněn policejním taserem.

Naštěstí nebyl nikdo zraněn a muž bude obviněn z pokusu o vraždu. Ale je toto ten západ, do kterého chceme patřit? Protože, buďme upřímní, jiný západ už není. Západní Evropa prošla obrovskou proměnou, a pokud vás někdo bude přesvědčovat o opaku, tak buď zamrzl v 80.letech, nebo je to levičák. Nic mezi tím.

Komentáře

komentáře