Agentura, která vyrobila protimužské video Gillette, je plná feministek nenávidějících Trumpa

0

Režisérka, která stojí za výrobou nové reklamy Gillette zaměřené proti “toxickému mužství” má za sebou dlouhou historii radikálně levicového aktivismu a její šéfka je velká bojovnice proti Trumpovi.

Videu, které Gillette pojmenoval “We Believe: The Best Men Can Be,” hrozí, že se stane jedním z nejvíc nepopulárních videí na YouTube. Video má již přes 800 tisíc palců dolů.

Jeho režisérka, Australanka Kim Gehrig, má podle Daily Mail bohatý záznam levicového aktivismu. Jednou z reklam, kterou v minulosti vyrobila, je sportovní reklama namířená na lidi, kteří kritizují krásná ženská těla.

Jiná reklama ukazuje silnou, sebevědomou ženu, a její rande s neschopným mužem, který neumí tancovat.

Další reklama se znovu zaměřuje na ideál ženské krásy, kdy jsou záměrně ukazovány ženy s postavou ne zrovna ideální.

A v jiné reklamě, podobné té od Gillette, jsou zase zobrazeni australští muži jako steroidy napuštění siláci s pokřivenou představou mužství.

Šéfka celé agentury, ve které Gehrig pracuje, se jmenuje Sally Campbell, která je velkou bojovnicí za ženská práva, což je v rovnostářské západní společnosti hodně podivný boj, a také bojovnicí proti Trumpovi.

Že si společnost Gillette pro svou reklamu určenou mužům vybrala právě tuto agenturu s jasně protimužskou agendou, je zvláštní.

Komentáře

komentáře