Případ s Indiánem ve Washingtonu se vyjasňuje

0

Lidé z různých stran politického spektra se vyjadřují ke včerejšímu incidentu ve Washingtonu, který levicová média vykreslují jako útok na “původního Američana”. Známe firmy vysílají vzkazy o “nenapravitelných bílých” a v duchu komunistických tradic chtějí trestat, šikanovat a bojkotovat.

Jenže díky internetu jsme schopni se dostat i k informacím z druhé strany. A tak nejen, že vidíme video, na kterém tu samou skupinu katolických studentů obtěžují černošští levicoví aktivisté, a obtěžují dokonce jednoho černocha, který je mezi nimi, a vyčítají mu, že se přátelí s bílými…

…ale vidíme i fakt, že ne tito chlapci, ale onen Indián byl tím, kdo mezi ně přišel, a začal je obtěžovat. Jak sám Indián vypověděl, slyšel je, jak křičí “Postav zeď”, a musel podle svých slov reagovat, protože Amerika je podle něj zemí Indiánů, a nikdo v ní nemá právo stavět zeď. Každopádně nikdo z chlapců jej neobtěžoval, ani za ním nechodil. Bylo to přesně obráceně.

Na incident už reagovala rasově míšená dvojice komiků Hodge Twins, která na Twitter nahrála video a v něm vysvětluje, že lidé nemají věřit médiím, která vše překroutí. A nakonec Indiánovi Phillipsovi poděkují za jeho službu ve Vietnamské válce, ale škodolibě mu připomenou, že kdyby Indiáni měli Zeď, neskončili by vyvraždění Kolumbem. To je sice nepřesné, většina Indiánů zemřela, protože neměla protilátky na evropské nemoci, ale trefné to je. Zeď na americké hranici má Ameriku ochránit. Otázkou ovšem je, zda je to ještě díky přítomnosti páté kolony v USA vůbec možné.

Komentáře

komentáře