Trump se konečně zastal covingtonských středoškoláků

0

Po ostré kritice zprava za to, že mlčí, když jsou jeho příznivci pronásledováni médii a levičáky a je jim vyhrožováno smrtí, se v pondělí prezident Trump konečně ozval na jejich obranu. Jde stále o případ katolických středoškoláků, kteří byli na základě videa vytrženého z kontextu falešně obviněni z rasismu a některé celebrity dokonce volaly po jejich smrti.

Trump napsal na Twitter, že studenti zapojení do incidentu, byli v médiích špiněni a poznamenal, že studenti chystají velký “comeback” za to, jak s nimi média jednala.

“Vypadá to, že Nick Sandman a covingtonští katoličtí studenti byli hodnoceni nefér díky předčasným závěrům, která se ukázala být falešná – byli očerňováni v médiích. Není to dobré, ale dělají velký comeback! Nové video ukazuje, že média se ohledně jejich střetu s původním Američanem mýlila.”

Levice však už své oběti k veřejnému lynči našla a nehodlá se jich jen tak vzdát. I přes kompletní videa, která ukazují celý příběh, i to, že nejen že o nic nešlo, ale že kdo byl ve skutečnosti obtěžován, byli tito chlapci, jsou levičáci dál přesvědčeni, že šlo o velkou rasistickou konspiraci utajených neonacistů ze střední školy v Kentucky, jejichž největším zločinem je to, že jsou bílí (většinou), heterosexuální, pro-Život, křesťané a pro-Trumpovští.

Komentáře

komentáře