Ve Francii odsoudili muže, který zabil přítele své sestry. Francouze a nemuslima

0

Ve Francii odsoudili muže jménem Samir Kouider na 30 let za vraždu přítele své sestry, který byl Francouz a nebyl muslim.

Soud odmítl mužovo odvolání po provedení důkazů, které vyvrátilo jeho tvrzení, že smrt byla nehodou. Kouider podal několik verzí svého příběhu od zatčení, ke kterému došlo už na Nový rok roku 2013. Poslední verzí bylo, že se ukázal u bytu zavražděného jen proto, aby našel svou sestru, která dva dny předtím odešla z domova.

Se zavražděným prý měli přátelskou rozmluvu, ale pak se prý pohádali kvůli telefonu, během čehož ho prý nechtěně bodl nožem do nohy.

Zatímco ale dříve tvrdil, že nůž patřil zavražděnému, teď zase říkal, že jej zabavil svému kamarádovi, aby se ujistil, že s nožem “neudělá žádnou hloupost”.

Ale všechna tato tvrzení byla vyvrácena forenzními důkazy.

Podle svědeckých výpovědí Kouider a jeho rodina odmítali připustit, aby jeho sestra chodila s člověkem, který není muslim a ještě k tomu je bílý Francouz. Kouider u soudu připustil, že je “ochráncem rodiny”.

Ne že by člověk o jejich dívky stál, ale co nakonec člověka jako Kouider vede přijít do cizí země a odmítnout se s místními lidmi družit, než víra, že jednou ta země bude jeho.

Komentáře

komentáře