Lauren Southern chystá krizovou schůzku v Evropském parlamentu kvůli migraci

0

Filmařka a aktivistka Lauren Southern oznámila, že bude v Evropském parlamentu pořádat krizovou schůzku o migraci poté, co získala cenné informace o pašerácké síti v Maroku.

Podle Southern schůzka, která se má konat ve čtvrtek v Bruselu, promítne rozhovor, který Southern učinila se skupinou marockých pašeráků a také s migranty přepravující neziskovkou a jejím šéfem, který je nyní ve vězení za spolupráci s pašeráky.

Rozhovory jsou součástí jejího nejnovějšího dokumentu Borderless, ve kterém zkoumá případy vztahující se k masové migraci ve Středozemním moři jak v Evropě tak i v Severní Africe.

“Evropská unie je slonovinovou věží, ze které jsou na evropský lid vynucovány klamné politiky. Borderless je dokument, který odhaluje dopad takových politik a vinu těch, kdo je stvořil,” říká Southern.

“Ať už jde o zbytečná utonutí migrantů nebo lítost migrantů, kterým byla prodána iluze evropského snu, nebo velký nárůst sexuálních útoků, vražd a terorismu, je čas přednést tyto zločiny na schodiště jejich kolabujícího království,” dodala.

Událost pořádá britská europoslankyně za UKIP, Janice Atkinson. Ta dokument nazvala “důležitým a vhodným připomenutím toho, že nad našimi hranicemi nemáme kontrolu, nemáme kontrolu nad tím, kdo přichází, a že z daní financované neziskovky jsou skutečnými pašeráky lidí, kterým pomáhá liberální levice.”

Část dokumentu již na veřejnost unikla před časem, když se Southern v Řecku podařilo natočit šéfku jedné neziskovky, která přiznala, že učí migranty lhát, aby uspěli v azylovém řízení.

Komentáře

komentáře