Předseda Evropského parlamentu: Bránění masové migraci z Afriky je “zradou Evropy”

0

Předseda Evropského parlamentu, Ital Antonio Tajani to vážně řekl. Lidé jako on zneužili jména Evropy, a udělali z něj něco obludného, marxistického, beztvarého. Ve svých kosmopolitních hlavách si vymysleli novou Evropu, a lidi, kteří o jejich rudý sen lidského bratrství nestojí, nazývají zrádci.

Tajani před svou návštěvou lyžařského střediska v Itálii řekl, že je neakceptovatelné, aby se státy EU odvracely od toho, co se děje ve Středozemním moři. Narážel tím hlavně na současnou italskou vládu, která dala migrantům z Afriky stop.

“Když to dělají, zrazují tím evropský projekt a očekávání občanů,” řekl naprosto od reality odtržený Tajani, který nicméně musí dobře znát průzkumy veřejného mínění a fakt, že většina Evropanů migraci odmítá. “Okamžitě schvalte dohodu o povinném přerozdělování (migrantů) odhlasovanou Evropským parlamentem,” měl říct Tajani.

Tajani není sám. Socialistická vláda Španělska chce Itálii za její odmítání migrantů potrestat a levicový premiér země, Pedro Sanchez, chce říct Bruselu, aby osekal fondy jakékoliv zemi, která odmítá přijímat nekonečný zástup migrantů ze zaostalých zemí světa.

Sanchez se chce ve své snaze spojit s Merkelovou a Macronem a vytvořit jakousi globalistickou osu proti zemím EU, které chtějí migraci omezit.

Komentáře

komentáře