Podpořte Středoevropana a stáhněte si letáček

0

Jak dnes někdo psal, blíží se volby do Evropského parlamentu, a systém a jeho nohshledi si čistí prostor od všeho, co by jejich vládu mohlo ohrozit. Pokud se jim podaří omezit dosah alternativních médií, zůstanou jen hlavní média, a ta jsou jejich. A vše bude tak, jak vždy bylo, že tedy bude vládnoucí vrstva sama rozhodovat o tom, jaké informace se občané dozví, a jaké ne.

Středoevropan vznikl, aby tento stav pomohl rozbít. Neexistovala větší bezmoc, než když existovala jen oficiální média a člověk neměl jakoukoliv vážnější možnost na jejich lži reagovat. To se ale změnilo díky internetu a technologickému pokroku, kdy i jeden člověk – já, je schopen dělat relativně čtený a informačně bohatý zpravodajský web.

Ač z některých vedlejších projektů – podcast, youtube kanál – postupně z nedostatku času sešlo, to hlavní zůstává. Tedy web, kam už dva roky každý den pravidelně přidávám obsah sebraný z toho, co se aktuálně ve světě stalo.

Web má své nepřátele a jejich nepřátelství mě těší, protože sám tyto lidi nemám rád. A fakt, že jim stojím za udávání mě naplňuje přesvědčením, že alespoň něco dělám dobře.

Neexistuje zde rovná soutěž. Středoevropan již přišel o tři možnosti, jak vydělávat skrze reklamu na webu a současný stav je spíše “aspoň něco”. Středoevropan nedělá nic nezákonného, ale to je jedno, protože korporace žijí mimo svět práva a žijí ve světě vlastních pravidel, kterému se my, uživatelé jejich platforem, musíme podřídit. Pokud bychom to neudělali, dostaneme se do sociální izolace.

Nicméně bez ohledu na klacky pod nohy ze strany technologických gigantů, kteří jsou jen vymydlenou stranou téže mince, na jejíž druhé straně je zakuklená Antifa, bude Středoevropan dál pokračovat. Buď do doby, než skončím u zdi nějakého mimořádného soudu EU, nebo do doby, kdy v naší zemi zvítězí svoboda a civilizace, a témata, o kterých píšu, budou běžnou agendou běžných novin. Do té doby pokračuji v boji za všechno co mám rád proti všemu, co nenávidím.

Pokud chcete Středoevropana podpořit, můžete tak učinit stažením letáčku a jeho vyvěšením třeba u vás v práci, nebo ve škole, nebo kdekoliv chcete. Díky Facebooku a vašemu počtu, který smazané stránky sledoval, byl týdenní dosah někdy i 2 miliony lidí. To se jen tak znovu nedožene a tak se musí přikročit i ke staromódním letákovým řešením.

Jak během okupace v roce 68 vysílal Rozhlas, tak jen pozměněně: Jsem s vámi, buďte se mnou.

stredoevropan-letacek

Komentáře

komentáře