Pád dětí pod vlak v Německu nebyla nehoda ale vražda

0

Některá česká média psala, a nelze jim to mít úplně za zlé, protože ta německá to udělala taky, že nedávná smrt dětí, které jiné děti hodily pod vlak, byla nehoda. Jak se ovšem ukázalo, o nehodu nešlo, a pachateli byli cizinci a jejich oběti němečtí chlapci.

Média nejdřív psala o nehodě, pak o sporu mladíků – v tu chvíli už některým začalo svítat – nakonec Bild napsal celou pravdu. Vrahy byli Turek a Řek. Sice narození v Německu, ale stále cizinci. Jejich oběťmi byli němečtí chlapci Luca a Frederic z Heroldsbergu.

Oba Němci byli v pátek večer na diskotéce v Norimberku a okolo půlnoci šli na vlak domů. Na stanici potkali třetího kamaráda a také dvojici cizinců, se kterými se dostali do nějakého sporu. Důvod byl prý podle policie opravdu malicherný, ale ze strany cizinců vyvolal agresivní reakci.

Záznam kamery ukázal, že o nehodu nešlo, a cizinci trojici záměrně shodili do kolejiště, na které právě v osmdesátikilometrové rychlosti přijížděl vlak. Protože šlo o rychlík, který ve stanici nestaví, v plné rychlosti přes Luca a Frederica přejel. Oba byli na místě mrtví. Jejich kamarád smrti unikl jen o vlásek.

Komentáře

komentáře