Britka oslovila transgendera jako muže. Policie ji zatkla před jejími dětmi

0

Pokud bych nesprávně používal slovo fašismus k popisu státu, který se chová despoticky a tyranizuje své občany, což není definice fašismu, ale jakékoliv totality, napsal bych, že Británie je fašistický stát. Znovu to dokázala zatčením ženy, která na internetu transgendera, který se nyní nazývá ženou, nazvala tak, jak se narodil, tedy mužem.

Pro Kate Scottow si ideopolicie přišla až domů. Prý právě kojila svého malého syna a doma byla i její autistická desetiletá dcera, když tři policisté vpadli do jejího domu a odvedli si ji kvůli komentáři na internetu.

“Drželi mě sedm hodin v cele bez hygienických potřeb, které jsem řekla, že potřebuji, než mě vyslechli a propustili. Byla jsem zatčena za harašení a zlomyslnou komunikaci, protože jsem se na Twitteru dopustila misgenderingu ” vypověděla žena. V češtině pro to zatím nemáme naštěstí výraz, ale na Západě, pokud chlapovi, který se cítí být ženou, řeknete, že je chlap, dopouštíte se tzv. “misgenderingu”.

Policie ženě odebrala DNA, otisky prstů a vyfotila si jí, a zabavila počítač a telefon, což ji stále zadržuje, ačkoliv má na něm práci do školy.

Policie případ potvrdila s tím, že vyšetřování bere extrémně vážně.

Celý spor vznikl během internetové diskuse okolo transgendera, který si nyní říká Stephanie Hayden. Lidé, včetně postižené Kate, debatovali o tom, zda je přípustné, aby si lidé mohli legálně změnit pohlaví jen na základě sebeurčení, bez lékařského dohledu.

Upřímně, kdo chce v takovém světě, jaký se rodí v Británii, žít? Kdo chce být soustavně obtěžován nějakými aktivisty, kteří se cítí být stále kvůli něčemu uraženi, a posílají na vás horlivé fízly?

PODPOŘTE MOU PRÁCI NA PATREONU NEBO PŘES KRYPTO PENĚŽENKU

Komentáře

komentáře