Maďarky se čtyřmi a více dětmi nemusí do smrti platit daně z příjmu

0

Buď se rozhodnete svůj vlastní národ nahradit migranty z kdoví odkud, nebo to uděláte jako Maďaři, a podpoříte porodnost. Orbán právě oznámil sérii opatření, která mají zastavit pokles porodnosti a snížit migraci.

Během svého výročního nedělního projevu Orbán oznámil vytvoření sedmi bodů Akčního plánu na ochranu rodiny, který má podpořit manželství a rodiny.

Součástí opatření je zrušení daně z příjmu pro ženy, které porodí nejméně čtyři děti a také přídavky na nákup větších aut, kam se celá rodinka může vejít. Patří tam i půjčky pro rodiny s nejméně dvěma dětmi na nákup domu. Každá žena do 40 let také bude mít nárok na preferenční půjčku, když se poprvé vdá.

Maďarsko také bude víc utrácet za zdravotnictví a vytvoří 21 tisíc nových míst v dětských jeslích. Pokud se o děti budou starat prarodiče, obdrží za to od státu příspěvek.

“V Evropě se rodí stále méně a méně dětí. Pro Západ je odpovědí migrace. Pro každé chybějící dítě by mělo přijít jiné a pak budou čísla v pořádku,” řekl Orbán. “Ale my nepotřebujeme čísla. Potřebujeme maďarské děti,” dodal.

PODPOŘTE MOU PRÁCI NA PATREONU NEBO PŘES KRYPTO PENĚŽENKU

Komentáře

komentáře