Video, které letí

0

Americká senátorka Elizabeth Warren postavila svou kariéru na tvrzení, že je americkou Indiánkou. Její kritici tvrdí, že toho využila i v rámci kvót, které ji umožnily studovat a pracovat. Nicméně o tomto tvrzení nejsou přesvědčivé důkazy. Důkazy ovšem jsou o tom, že Warren sama sebe v úředních dokumentech uvádí, jako “Native American”, tedy americká Indiánka, i to, že to uvedla při žádosti o vstup do advokátní komory v roce 1986, na což se jednoduše zřetel prostě bral.

Kvůli svému tvrzení ovšem čelí výsměchu Donalda Trumpa, který ji říká Pocahontas, a tvrzení o jejím indiánském původu nevěří. Warren tedy podstoupila test DNA, který odhalil, že se v jejím rodokmenu skutečně indiánský předek nachází. Nicméně rozborem je podíl jeho DNA na její DNA roven poměru 1:1024. Ostatních 1023 kousků její DNA tvoří běloši. Výsledek testu tedy znamená, že Warren nemá čistě bílou krev, ale indiánský podíl v její krvi je tak zanedbatelný, že vydávat se za Indiánku je minimálně hloupost, v horším případě podvod.

A Warren teď čelí výsměchu znovu kvůli jiné věci. Video z jejího veřejného vystoupení zachycuje, jak ji její asistenti na podium narafičili dítě, se kterým se chtěla ukázat pro lepší PR. Ale Warren chudáka kluka chytí za kabát a přitáhne tak neomaleně, že veškerá přirozenost, kterou chtěli její asistenti docílit, je pryč.

Nikoho nepřekvapí, že tato žena je Demokratka, tedy americká levice. Nepřirozenost, klam a různé kejkle tyto lidi vystihují dokonale.

PODPOŘTE MOU PRÁCI NA PATREONU NEBO PŘES KRYPTO PENĚŽENKU

Komentáře

komentáře