Domů Pevnost Evropa Tommy zveřejnil další video s novinářem z BBC natočené skrytou kamerou. Vyzývá...

Tommy zveřejnil další video s novinářem z BBC natočené skrytou kamerou. Vyzývá k zastavení placení poplatků

0

BBC je jako naše Česká televize. Žije z povinných poplatků občanů a tváří se, že je nezávislá. Politické přesvědčení lidí z BBC, stejně tak z České televize, má však do rozmanitosti daleko. Jako přesvědčený nacionalista, nebo pravičák, byste ani v jedné této zpravodajské stanici jako zaměstnanci nevydrželi. Vaši nezávislí kolegové by vás semleli.

U nás je Česká televize vystavena oprávněné kritice kvůli své zaujatosti vůči českým nacionalistům a servilnosti vůči všemu kosmopolitnímu. V Británii je na tom BBC podobně a do boje s touto saní se pustil aktivista Tommy Robinson.

Tomu se podařilo tuto stanici infiltrovat, a postupně zveřejňuje, co se mu povedlo natočit. Nové video ukazuje znovu předního novináře BBC, který si užívá chuť drahého šampaňského placeného na náklady svého zaměstnavatele, a jeho cena dosahuje výši ročního poplatku jedné domácnosti za BBC. Video bylo natočeno během práce tohoto novináře na likvidačním dokumentu proti Tommymu pod pracovním názvem “Tommy Takedown” a novinář John Sweeney se během série schůzek a obědů pokouší pro spolupráci získat bývalého Tommyho spolupracovníka, který ovšem vše nahrává.

Útrata v restauraci, ze které je jeden z klipů, měla dosáhnout 220 liber, což je asi 6 tisíc korun.

Promítání celého dokumentu o BBC se koná za 10 dní před sídlem zpravodajství v Manchesteru. Tommy zcela odůvodněně požaduje, aby lidé přestali za “nezávislou” BBC platit poplatky.

Něco podobného bychom měli udělat i u nás. Ať si Česká televize je podle sebe nezávislou. Ale za svoje. Pořadů útočících na nacionalisty a oslavující feminismus, multikulturalismus a masovou migraci už bylo dost.

PODPOŘTE MOU PRÁCI NA PATREONU NEBO PŘES KRYPTO PENĚŽENKU

Komentáře

komentáře