Bývalý šéf německé rozvědky: 2000 islamistů je připraveno kdykoliv udeřit

0

Že žijeme s nepřítelem, který je mezi námi, a který nás nenávidí a je připraven udělat cokoliv, aby nás zničil, to víme. Reálnější obraz o jeho počtech nyní máme díky bývalému šéfovi německé tajné služby Maassenovi. Toho z jeho křesla kvůli událostem v Chemnitzu před časem vyštvala německá aktivistická levice a jim podobní politici.

Maassen se v rozhovoru pro německý Bild svěřil, že ho mrazilo, když v době migrační krize do Německa bez jakékoliv kontroly přicházely stovky tisíc migrantů. Podle něj bojovníci Islámského státu přicházejí dál do Evropy jako součást migrační vlny. Jen do Německa přichází podle něj denně 500 migrantů a kolik se mezi nimi skrývá extremistů lze zatím jen těžko říct.

Nicméně Maassen má informace alespoň o některých.

“Je tu nyní okolo 2200 potenciálních teroristů, kteří mohou provést islamistický útok v podstatě kdykoliv,” řekl. Počet islámských extremistů v Německu k dnešnímu dni podle něj vzrostl z 3800 na 11 500.

“Nejen, že migrační chyby z roku 2015 ovlivňují dál zemi, ale jsou denně opakovány,” postěžoval si ještě a řekl, že jednoduše nevěří, že masivní počty migrantů, které do Německy dorazily a stále přicházejí, se kdy podaří integrovat.

PODPOŘTE MOU PRÁCI NA PATREONU NEBO PŘES KRYPTO PENĚŽENKU

Komentáře

komentáře