Kandidátka na prezidentku USA chce zrušit Kolumbův den a nahradit Dnem původních obyvatel

0

Bílá genocida je realitou. Nebo alespoň usilovná snaha o ní. Součástí každé genocidy je vymazání veškerých stop likvidovaného etnika. Tak jako chtěl (nejen) Heydrich poněmčit Čechy, a celý prostor naší země následně germanizovat, aby po nás nezůstala žádná stopa, tak jako probíhá počínštění Tibetu a likvidace jeho představitelů, jak probíhalo v historii mnoho dalších snah o likvidaci nějakého většího či menšího národa, tak dnes probíhá snaha o likvidaci celé rasy. Té naší.

Středoevropan ve stovkách článků upozorňuje na místy plíživé, a jinde otevřené přepisování naší historie. Historické postavy ve filmech jsou nahrazovány rasově odlišnými lidmi. Jsou odstraňovány sochy a obrazy bílých mužů – zakladatelů různých institucí, ale i vojáků slavného Jihu. V Holandsku se nahrazují názvy ulic pojmenované podle bílých jmény rasově odlišných lidí. V USA vadí i první prezidenti, protože vlastnili otroky. Ale důvody pro jejich vymazání bývají často malichernější. Někdy prostě jen stačí, že byli bílí.

Demokratická kandidátka na prezidentku USA, Kamala Harris, která je rasově míšená bez bílých předků, se během své kampaně v New Hampshire, což je jeden z nejvíce bílých států USA, zastavila ve starém koloniálním městě Portsmouth a mimo jiné oznámila, že je pro odstranění Dne Kryštofa Kolumba z amerického kalendáře. Ten hodlá nahradit Dnem Původních obyvatel. Děsivé je na tom to, že větší část davu tvořili bílí, kteří jejím slovům nadšeně tleskali. Oslavovat vlastní konec je duševní stav, který se podařilo vyvolat jen u bílých. Všude na světě by se lidé zvedli a protestovali. Na západě je ale pro některé bílé životním posláním zařídit konec bílé rasy.

Těšíte se na to, až za pár desítek let bude někdo na českých náměstích hlásat, že svátky Cyrila a Metoděje a sv.Václava už neodrážejí aktuální stav české společnosti, protože šlo o bílé muže a křesťany? Pro mě je to ta největší noční můra.

PODPOŘTE MOU PRÁCI NA PATREONU NEBO PŘES KRYPTO PENĚŽENKU

Komentáře

komentáře