Neomarxismus vládne britským univerzitám. Student suspendován za kritiku halal porážek

0

Britský student tvrdí, že byl dočasně vyloučen z univerzity za to, že halal porážky označil za nelidské, a že tvrdil, že imigrantům by nemělo být dovoleno bezplatné využití zdravotní péče. Do školy se může vrátit teprve tehdy, co podepíše “závazek vhodného chování” a podstoupí trénink diverzity. Jestli něco definuje obludnost současné britské společnosti, tak je to právě tato událost.

Aktivista strany UKIP, Sebastian Walsh (19), během třídní diskuse kritizoval islamizaci, halal porážky a přístup k ženám u šaríja soudů. Jeho učitelé jej nahlásili univerzitním úřadům a ty jej za to suspendovaly. Stalo se to na University of Central Lancashire (UCLAN).

“Jediné, co jsem udělal, bylo vyjádření mého názoru během debat o migraci,” říká mladý muž. “Jsem rozhodně proti halal masu, protože si myslím, že je to kruté – je to nelidský a barbarský způsob vraždění zvířat.”

“Na jiném semináři jsme měli debatu o privatizaci zdravotnictví a já pouze řekl, že si nemyslím, že by zdravotní péče měla být poskytována imigrantům zdarma.

“Toto jsou názory, které sdílí velká část veřejnosti, a já věřím, že by mi mělo být umožněno je svobodně hlásat,” stěžuje si Walsh.

Mluvčí univerzity potlačení svobody projevu v zájmu neomarxistického kosmopolitismu potvrdil.

“UCLAN je hrdá na svou univerzitní komunitu složenou z mnoha kultur, vír, národností a přesvědčení. Cení si bohaté diverzity a bere vážně svou odpovědnost zajistit bezpečné a vítající prostředí pro všechny, a umožnit zákonnou, otevřenou debatu, diskusi o různých tématech a akademickou svobodu.”

V rozporu s tímto tvrzením ale dodává, že komentáře studenta Walshe byly “urážlivé a nevhodné” a tím nepřijatelné.

“Student byl po zbytek akademického roku dočasně vyloučen a byl uvědoměn, že až úspěšně dokončí trénink diverzity, bude mu umožněno znovu studovat,” dodal mluvčí.

Walsh se ovšem nehodlá nechat komunistickými akademiky vydírat a jejich požadavkům nevyhoví.

“Svoboda slova je lidské právo a já jsem odhodlán za ním stát. Budu s rozhodnutím univerzity bojovat, abych zajistil, že v budoucnu za své názory nebude nikdo trestán.”

Středoevropan ti drží palce. Nandej to těm komoušům.

PODPOŘTE MOU PRÁCI NA PATREONU NEBO PŘES KRYPTO PENĚŽENKU

Komentáře

komentáře