Studenti na kalifornské univerzitě nadšeně podepisovali petice za koncentráky pro Trumpovy příznice

0

Když američtí komunisté v 50.letech pochopili, že se jim v USA nepodaří pracující dotlačit k revoluci, rozhodli se na to jít jinak a stvořili hnutí za občanská práva a infiltrovali univerzity. Už nemluvili o revoluci proletářů, ale celkové změně společnosti. Ta sice fungovala skvěle, a nikdo se v té době neměl tak dobře, jako Američané, přesto si tito noví marxisté našli tisíce a jeden důvod, jak americkou společnost podrobit kritice, a rozvracet jí. A právě univerzity se staly rudými pevnostmi.

Zatímco ještě v 50. letech byli studenti většinově patriotičtí, v 60. letech se situace prudce změnila. Dnešní typický produkt vysokého školství v USA by byl v našich končinách nazván ultralevičákem. To, co je na vysokých školách v USA standard, se u nás naštěstí vyskytuje jen v několika vzácných exemplářích.

No a mezi tyto studenty na University of California (UCLA) v Los Angeles, se vypravila maskovaná reportérka Kaitlin Bennett. Pod maskou LGBT aktivistky obcházela studenty s peticí, která požadovala, aby byli stoupenci Donalda Trumpa posláni do koncentračních táborů.

Na to, že v minulosti byly univerzity centrem svobody slova a svobodné výměny názorů, se z nich za 60 let působení neomarxistů staly komunistické skanzeny. Pokud by petice byla pravá, a měla nějakou moc, tito rudí studenti by s nadšením vypravovali vlaky se svými názorovými odpůrci do koncentračních táborů.

PODPOŘTE MOU PRÁCI NA PATREONU NEBO PŘES KRYPTO PENĚŽENKU

Komentáře

komentáře