Další sexuální útoky migrantů ve Španělsku

0

V zemích, které přijímají vysoký počet migrantů, mají problémy s vysokým počtem sexuálních útoků. Je to už obehraná písnička, ale pokud se vám do země dostane pár set tisíc odrbaných chlapů, kteří vylezli z moře v hadrech a bez svých žen, a kteří jsou atraktivní leda tak pro tu část naší ženské populace, o kterou by si slušný chlap neopřel kolo, nějak si své sexuální pudy musejí vybít. Nejčastěji za použití násilí.

Nové případy ze Španělska ukazují zoufalost těchto lidí, kdy už se ani nesnaží svého dosáhnout tak, aby je nikdo nechytil.

Na Mallorce, v centru pro mladé imigranty, kteří na ostrov dopluli na lodi, se mladý Maročan objevil zcela nahý před sociální pracovnicí zařízení, zatlačil ji do koupelny, a jen její křik ji pomohl se z nebezpečné situace dostat. Policie mládence zatkla, a zjistila, že už jej řešila před dvěma týdny kvůli jiným trestným činům. Mladík byl i po tomto činu propuštěn na svobodu a čeká na soud.

Na pevnině, ve Valencii, zase zatkli padesátníka, který napadl ženu pro změnu na parkovišti. Tentokrát si za to žena mohla sama, protože se předtím s tímto individuem dala do řeči a šla s ním na skleničku. Když měli vypito, nabídl ji, že jí sveze a na parkovišti na ní zaútočil. Díky její obraně se mu ale nepodařilo ji znásilnit, a muž z tohoto veřejného místa pod kamerami utekl.

Policii ovšem nedalo velkou práci výtečníka najít. Pakistánec, dosud bez záznamu, skončil u soudu.

PODPOŘTE MOU PRÁCI NA PATREONU NEBO PŘES KRYPTO PENĚŽENKU

Komentáře

komentáře