Konspirace korporací. Amazon přestal prodávat knihu Tommyho Robinsona o Koránu

0

Ruku v ruce, v jednom šiku, ve stejný čas. Jen hlupák by věřil, že když nějakého pravičáka zlikviduje hned několik korporací najednou téměř ve stejný den, že jde o náhodu. Jak je možné, že korporace s různými vlastníky dokáží provést likvidační akci proti nějakému aktivistovi současně? Ať si kdo chce mluví o konspiracích, vše nasvědčuje tomu, že oligarchie spolupracuje.

Tommy Robinson, pro britský režim nejnebezpečnější disident, nebyl zlomen vězením, a proto je třeba jej umlčet. Britské zákony dosud neumožňují, aby nemohl vystoupit veřejně, ale je možné umlčet jeho dosah skrze sociální média a tisk. Ne, sociální sítě ani vydavatelství stát nevlastní, ale tyto organizace více než nadšeně dělají to, co se režimu hodí. Robinson již nemá k dispozici prostor na žádné sociální síti, bylo mu znemožněno mít účet, přes který by mohl přijímat peníze, a nyní mu bylo i znemožněno vydělávat peníze prodejem své knihy. Prodej jeho knihy o Koránu právě zastavil Amazon. Vzhledem k praktickému monopolu tohoto knižního giganta je to akce vskutku likvidační.

Jeho starší kniha, Nepřítel státu, je zatím stále v prodeji, ale nebál bych se předpovídat, že z nabídky zmizí i ona. A pak, jako v případě knihy o Koranu, se dostanete na nefunkční odkaz.

Chápe každý, jaký je tu problém? Existují dva extrémní scénáře. Prvním je všemocný stát, který má v rukou veškerou ekonomiku a moc, a o osudu člověka rozhoduje on. Druhým je všemocný soukromý sektor se stejnými dispozicemi. Obojí je zlo, které přispívá k nesvobodě. Události posledních let jsou toho důkazem. Vidíme tu spiknutí korporací, které ve jménu globalistických ideologií likvidují disidenty. Likvidují je existenčně, doslova je vymazávají. Berou jim hlas, možnost výdělku, možnost něco vlastnit.

Řešením není znárodnění, protože tím by dostal moc ničit životy stát. Řešením je vyrovnání této situace skrze zákony. Zákony, které šlápnou korporacím na krk a donutí je nikoho nediskriminovat. Pokud se takové zákony neprosadí, vyroste nám tu obrovská korporátní chobotnice, jejíž moc bude do pár let nezničitelná.

PODPOŘTE MOU PRÁCI NA PATREONU NEBO PŘES KRYPTO PENĚŽENKU

Komentáře

komentáře