Střelnice v Anglii používá jako terče tvář islamistky. Levice se vzteká

0

Střelnice v anglickém Merseyside čelí kritice, že jako terče použila tvář nevěsty Islámského státu Shamimy Begum. Levicová poslankyně Angela Eagle nesouhlasí s tím, aby byly pro účely střelnic používány tváře živých lidí.

Střelnice ale namítá, že jen vychází vstříc prý rekordnímu zájmu svých klientů použít jako terč právě tvář této islamistky. Cílem střelnice je prý kromě výuky střelby také zažít nějakou legraci. A tou je v tomto případě střelba do obrázku islamistky.

“Naše terče vyvolávají fantastické reakce a diskuse, a vynášejí ven vnitřní dítě, které je v každém z nás,” říká mluvčí střelnice.

BBC zveřejnila obrázek Begum jako terče, ve kterém jsou desítky zásahů.

Střelnice zprávu o novém terči zveřejnila na Twitteru, kde k němu přidala hashtag #noremorse, tedy žádná lítost. Střelnice ale vysvětluje, že používá jako terče i obrázky jiných lidí. Hitlera, Trumpa, ale i Justina Biebera. “Terče, které používáme, nemusí nutně vyjadřovat naše osobní názory,” tvrdí.

V případě Begum se ale majitelé rozhodli na základě reportáže s ní, ve které říká, že si nic nedělala z teroru, který Islámský stát prováděl vůči svým obětem.

Zatímco správní chlapi nyní střelnici vyhledávají ještě víc, než dřív, od levicových aktivistů to na internetu střelnice pěkně schytala. Každopádně lidé ze střelnice jsou oproti levičákům v určité výhodě. Umějí střílet.

PODPOŘTE MOU PRÁCI NA PATREONU NEBO PŘES KRYPTO PENĚŽENKU

Komentáře

komentáře