Odbělení Ameriky pokračuje. Novým terčem je prezident McKinley

0

Kousek po kousku, salámovou metodou, ale stále drzeji, se v Americe projevuje dlouhodobá kampaň proti všemu evropskému, proti všemu bílému. Protože u bílých lidí se vždy najde nějaká omluva pro to, když je napadnete. Začalo to tažením proti právu bílých žít v Americe jen mezi sebou a po svém. Teď se usiluje o to, aby z Ameriky zmizeli úplně a bylo dosaženo 100 procent diverzity. Nedávno jsme mohli mít dojem, že se jde jen proti “rasistům”, ale v konečném důsledku vadí historicky každý bílý Američan. Nejnověji to odnáší odkaz bývalého prezidenta McKinleye.

William McKinley, kromě toho, že byl v roce 1901 zavražděn anarchistou, byl prezidentem v době, kdy šla Amerika ekonomicky nahoru a získávala světový vliv. A také patřil mezi prezidenty, kteří, ač nemuseli, dávali pozice ve státní správě černým. Ale McKinley měl jednu obrovskou nevýhodu, kvůli které se z historických knih, učebnic i náměstí bude muset nakonec poroučet. Byl to běloch.

V roce 2015 rasově míšený prezident Obama oznámil, že nejvyšší hora Ameriky, která se jmenovala právě po McKinleym, dostane jméno Denali, což je starý indiánský název hory. Ačkoliv v Americe je mnoho míst, která mají původní indiánské názvy, prezidentovo jméno hora nesla již od začátku 20.století, kdy na Aljašce vrcholila zlatá horečka a rostl zde počet bílých osadníků. Řeknete si, že jde jen o jednu horu. Ale jde o širší kampaň, na jejímž konci nebude po bílé přítomnosti v USA ani vidu ani slechu, a místa a města v Americe dostanou nové, nebo staronové, neevropské názvy.

Chudák McKinley teď už přišel i o svou sochu v kalifornském městě Arcata. McKinley nebojoval za Jih, ani nebyl v Ku-Klux-Klanu, ani neměl otroky, ani snad nikdy neutrousil rasistickou poznámku. Prostě to byl běloch. Paradoxní je, že většina obyvatel Arcaty jsou bílí. Ale jsou to také levičáci, voliči Demokratů, pod tlakem nebílých lobby.

Indiáni, které naši předci porazili a rozdrtili, nyní slaví, a naši vlastní soukmenovci je nechávají. McKinley byl stržen jako “symbol bílé nadvlády, imperialismu a genocidy.”

Karty jsou rozdány. Kde budeš stát bílý muži a bílá ženo? S nepřáteli? Někde stranou? Nebo tam, kde je tvé místo?

PODPOŘTE MOU PRÁCI NA PATREONU NEBO PŘES KRYPTO PENĚŽENKU

Komentáře

komentáře