Princ Harry a jeho exotická žena chtějí mít z dítěte transgendera

0

S herečkou exotického původu, která se stala ženou možného následníka britského trůnu prince Harryho, přicházejí do britské královské rodiny nové pořádky. Meghan Markle a její muž Harry prý chtějí vychovat své dítě s “proměnlivým přístupem k pohlaví” bez nucení jakýchkoliv stereotypů”. Jejich společné rasově míšené dítě se má narodit za pár týdnů. Půjde o prvního významného míšence v britském královském rodu.

Meghan dbá na detaily už od začátku a batole bude v “genderově neutrálních” jeslích, kde se nepoužívají tradiční barvy modrá a růžová, ale bílá a šedá.

Meghan se o výchově dítěte přímo vyjádřila slovem “proměnlivá” s ohledem na pohlaví.

Jde o další porušení protokolu ze strany této ženy, protože členové královské rodiny mají být politicky neutrální, a oznámení o tom, že její dítě bude vychováváno tak, aby z něj mohl být pohlavně zmatený tvor, politickým projevem je.

Ale to není jediný její projev poslední doby. Minulý týden měla vyjádřit pohoršení, že univerzitní profesorský sbor v Británii je podle ní stále tvořen bílými muži, a že systém se stal příliš “mužským, bledým a nudným”.

PODPOŘTE MOU PRÁCI NA PATREONU NEBO PŘES KRYPTO PENĚŽENKU

Komentáře

komentáře