Hillary už na prezidentku USA příští rok kandidovat nebude

0

Minulá vyzyvatelka Donalda Trumpa, Hillary Clinton, potvrdila, že se v roce 2020 neúčastní další volby prezidenta USA.

“Nekandiduji, ale budu dál pracovat a mluvit a stát za tím, čemu věřím,” říká. “Nikam neodcházím. To co se nyní děje v naší zemi mě hluboce znepokojuje. Vytvořily se skutečně opačné tábory, a je to něco, co jsem během svého života dosud neviděla.”

Hillary naráží na to, že Amerika je zcela nesmiřitelně rozdělena na dva tábory, tak jako během Občanské války v 19.století. A oba tábory si Ameriku představují zcela odlišně, než ten druhý. Jeden tábor je více pro socialismus, neomezenou migraci především z nebílých zemí, a odstranění bílé většiny a evropského vlivu na americkou společnost. Druhý tábor chce přesný opak.

Hillary v prezidentské kampani 2016 představovala první tábor a možná i tento fakt vyburcoval druhou stranu k masivní podpoře Donalda Trumpa. Ve hře totiž bylo a je mnohé. Buď se z Ameriky stane něco jako Mexiko, nebo Amerika zůstane Amerikou. A to připomíná hrozby levičáků z roku 2016, že když Trump vyhraje volby emigrují… ne do Mexika, jak by se mohlo z jejich názorů zdát, ale do Kanady. Do Mexika se nikomu z nich nechce.

PODPOŘTE MOU PRÁCI NA PATREONU NEBO PŘES KRYPTO PENĚŽENKU

Komentáře

komentáře