Domů Pevnost Evropa V Británii odsoudili rumunského migranta, který zde matku dvou dětí ukopal k...

V Británii odsoudili rumunského migranta, který zde matku dvou dětí ukopal k smrti

0

Své emoce neovládl rumunský migrant Florin Ion, který na nástupišti plném lidí ukopal matku dvou dětí. V Británii byl teprve 4 měsíce.

Florin měl tehdy naspěch, protože byl na cestě vyzvednout zbytek své rodiny, kterou si do Británie chtěl přivést. Autobus, který ho vezl, si udělal pauzu, a zastavil na servisní stanici. Cestující včetně Florina vystoupili. Temperamentní občan Rumunska se venku dostal s dalšími lidmi do sporu, protože chtěl předběhnout frontu, a pak si všiml, že autobus, který vypadal jako ten jeho, odjíždí. Tak se za ním rozběhl a zkusil ho dohnat. Bez úspěchu.

Na nástupišti tehdy stála i pracovnice veterinární stanice, Julie Hunt (47), která mu, možná výsměšně, gesty naznačila, že mu právě ujel bus, za kterým běžel. To jí ale stálo život. Florin ji srazil k zemi a začal ji kopat do hlavy a šlapat na obličej. To vše bez ohledu na to, že všude kolem bylo plno lidí.

Útok byl zřejmě velmi rychlý a lidé zpočátku šokovaní, aby tomu někdo stihl zabránit. Když na něj začali křičet, intenzita útoku se prý zvýšila.

Florin se pak pokusil utéct do lesa a schovat pod autem, ale dva muži jej pronásledovali a zadrželi, než přijela policie.

Doktor, který ženu na místě ošetřoval, řekl, že rozsah jejích zranění v obličeji se podobal spíš těžké autonehodě, než fyzickému napadení. Zranění ji způsobily zástavu srdce, které na místě podlehla.

Florin to u soudu zkoušel uhrát na sebeobranu a tvrdil, že si myslel, že se jej žena pokouší zabít. Ale vše bylo natočené na kameru jednoho z aut, což jeho obhajobu spolehlivě vyvrátilo.

Soudkyně zavražděnou popsala jako výjimečnou osobu, která měla ke své škodě škodolibý smysl pro humor. Její zabití pak označila za brutální. Florin od ní dostal doživotí, ale pravděpodobně bude propuštěn za 18 let a 4 měsíce.

PODPOŘTE MOU PRÁCI NA PATREONU NEBO PŘES KRYPTO PENĚŽENKU

Komentáře

komentáře