Angličan nechtěl, aby jeho dcera psala úkol o konverzi k islámu. Nyní čelí násilí

0

Otčím, který vynadal škole své dcery za to, že ji nutila psát dopis o konverzi k islámu, je napadán na internetu a čelí mnoha násilným hrozbám.

Mark McLachlan, 43, kritizoval školu v Sunderlandu poté, co našel u své nevlastní dcery zadání domácího úkolu. Odmítl, aby dokončila “dopis mým rodičům o konverzi k islámu”, s tím, že jde podle něj o vymývání mozku a nechápe, čeho tím chce škola dosáhnout.

Ale poté, co vše zveřejnil na sociálních sítích, čelí nenávisti. “Má žena a já jsme vystrašení. Kdykoliv někdo řekne něco negativního o islámu, je roztrhán na kousky. Říkají, že jsem rasista, ale já mám jen strach z toho, co se s touto zemí děje.”

“Za 50 let vidím, jak se z Británie stane islámský stát a mé děti a pravnoučata budou naživu – nechci, aby nosily nikáb,” říká.

Školní úkol jeho nevlastní dcery podle něj vytváří falešnou představu o islámu. Prý její dceři řekli, ať si najde na internetu “Proč bych měla konvertovat k islámu”. Ale když si zadala “Proč bych neměla konvertovat k islámu”, našla prý děsivé věci.

“Má nevlastní dcera chodí domů a mluví o proroku Mohamedovi a halal mase a říká, že islám je náboženství míru. Ale kdyby sledovala, co se děje, a věděla o všech zvěrstvech, které islám po světě způsobil, věděla by, že to není náboženství míru ani náhodou,” dodává.

Komentáře

komentáře