Video: Dívka v Brazílii postřelila muže, který ji chtěl přepadnout, ukrytou zbraní

0

Temná ulice v nebezpečném městě. Pokud nejste dívka vyšší váhové kategorie s pekelně tvrdým direktem a několika lety tréninku plnkontaktního bojového sportu, proti průměrnému muži nemáte žádnou šanci. Dotěru, který se na vás sápe, můžete zkusit praštit do nosu, a utéct. Můžete zkusit i pepřový sprej. Ale co zabere stoprocentně, pokud zachováte chladnou hlavu a budete dostatečně rychlá, je střelná zbraň.

Následující záběry jsou z Brazílie, ze Sao Paula. Prázdnou noční ulicí jde osamělá dívka, která je ke svému štěstí profesí policistka. Má u sebe zbraň, což je privilegium, na které civilisté v Brazílii nedosahují. Do cesty ji vjede automobil, ze kterého vyběhne muž a jde hned po ní. Ačkoliv dívka reaguje poměrně pohotově, trvá ji přeci jen příliš dlouho, než nahmatá zbraň, kterou má ukrytou za pasem pod bundou. Kdyby byl násilník agresivnější, nestihla by to. Ale měla štěstí. Sevře rukojeť revolveru a pálí.

Muž se se střelnou ranou v břiše kácí k zemi a pro tento večer má utrum. Dívka volá své kolegy a pro tento večer přežívá.

Kdyby měl každý občan střelnou zbraň, chvíli by to u nás sice mohlo vypadat jako na Divokém západě, ale brzy by si každý lump rozmyslel někoho přepadnout, protože riziko, že skončí s kulkou v břiše, za to stojí málokomu.

Komentáře

komentáře