Europarlament si schválil rezoluci pro boj s “afrobobií”, pozvednutí “Afro-Evropanů” a reparace za kolonialismus

0

Pokud by se mělo vybrat jen jediné rozhodnutí Evropského parlamentu, kvůli kterému by naše země měla z Evropské unie urychleně vystoupit, je to právě toto.

Děsivou většinou 535 proti 80 (44 se zdrželo) Euro parlament schválil rezoluci požadující po státech EU boj se “strukturálním rasismem”, který se prý mimo jiné projevuje tím, že lidé afrického původu v Evropě dostávají horší známky, a jsou častěji kontrolováni policií. Jakoby snad věřili tomu, že učitelé dávají černochům schválně horší známky, a policisté si černochy na ulici lustrují jen z rozmaru.

Státy EU mají nyní povinnost “vytvořit opatření proti rasismu a zastavit diskriminaci ve vzdělávání, bydlení, zdravotnictví, vymáhání práva, politickém zapojení a migraci”.

Rezoluce je dílem v Kongu narozené europoslankyně Cécile Kyenge, toho času občanky Itálie, která tvrdí, že s rasismem v Evropě je nutno bojovat tak, že Evropané přijmou výměnu populace, která je podle ní nevyhnutelnou součástí globalizace.

“Ve světle rostoucích afrofobních útoků europoslanci vyzývají Evropskou komisi a členské státy EU k uznání rasistického, diskriminačního a xenofobního utrpení Afro-Evropanů, a poskytnutí jim ochrany,” stojí mimo jiné v rezoluci.

Brusel je vyzýván k vytvoření týmu úředníků, který bude s “Afrofobií” bojovat” a povzbudí přijímání pracovníků afrického původu do svých řad. Evropská komise má také z evropských peněz vytvořit programy, které budou takzvaným Afro-Evropanům pomáhat.

Rezoluce kromě toho požaduje reparace a evropské země mají navíc zajistit, že děti ve školách budou učeny o otroctví a kolonialismu v souvislosti s Afrikou. Těžko říct, zda se děti dozví, že největšími obchodníky s otroky v Africe byli Arabové, a že do Ameriky z Afriky otroky vozil převážně také někdo jiný, než etničtí Evropané. Také se jistě nedozví, že to byla Evropa, a její zámořské državy a jejich následovnice, které otroctví jako první na světě zrušily.

Podle rezoluce je Afrika nerozvinutá právě díky evropskému kolonialismu, který nicméně Afriku naopak rozvinul, o čemž svědčí fakt, že tam, kde Evropané v Africe nebyli, jsou na tom ony země nejhůře. Typicky Libérie.

Europoslanci ovšem navrhují, aby Evropa Africe platila reparace, veřejně se omluvila, vrátila ukradené artefakty (někdo se díval na Černého Pantera), aby evropské státy zrušily své koloniální archívy a o svých “zločinech” učily ve školách.

Podle rezoluce dnes v Evropě žije asi 15 milionů “Afro-Evropanů”, kteří čelí diskriminaci a stereotypnímu jednání. Ve škole prý dostávají horší známky, než jejich bílí spolužáci, a častěji než oni opouštějí školu.

Rezoluce, především její schválení, je mokrým snem všech levičáků. Jejich fantazie a nesmysly mají ale nyní být Evropě nuceny a na nás všech vynucovány. Český učitel se bude muset bát dávat černochům horší známky. České děti se budou učit dál dokola o tom, jak jsou běloši zlí. České rodiny přijdou o část svých peněz, které skončí někde v Africe. A od rezoluce je jen krok k “pozitivní” diskriminaci ve školství, bydlení a zaměstnání, kdy budou “Afro-Evropané” přednostně přijímáni, aby se “odčinily historické nespravedlnosti”.

Pokud by měl být skutečně jen jediný důvod, proč pryč z EU, je to tento. Ven z unie! Bez slz a ohlížení.

Komentáře

komentáře