Facebook zakázal bílý nacionalismus a separatismus

0

Proces, který začal v minulém století, se v posledních letech extrémně zrychlil. Od téměř stoprocentní bílé populace v západních zemích a zemích Evropy spadla Amerika na dvě třetiny, mnohá evropská velkoměsta na polovinu, a aktuální trend je ubývání naší populace ještě více snížit masovou migrací z Afriky, Asie a odevšad. A samozřejmě v zájmu záchrany planety nerodit žádné bílé děti, které se na jejím ničení podle mnohých “odborníků” podílejí nejvíce.

Pokud proti tomuto trendu vystupujete řekněme více horlivě, jste označen za extrémistu, a jdou po vás ze všech stran. Prohlásit, že si přejete přežití bílé rasy a že být bílý je podle vás v pořádku, bylo sice dosud “společensky” nevhodné, ale zatím to nikdo nepronásledoval. Největší sociální síť na světě, Facebook, se to ovšem rozhodla změnit.

Jak síť oznámila na svém blogu, na Facebooku a Instagramu nebude možné chválit, podporovat a propagovat bílý nacionalismus a separatismus. Podle Facebooku se obojí prý překrývá s nenávistnými skupinami.

Podle Facebooku prý bude dál možné demonstrovat hrdost na svou rasu, ale nebude možné propagovat bílý nacionalismus. Lze si ale jen těžko představit, že budete moci na Facebook napsat, že jste hrdý na to, že jste bílý, a Facebook to nevyhodnotí jako bílý nacionalismus. Tak jako už tolikrát jindy a jinde, budete moci být hrdým černochem, Asiatem, Hispáncem, ale běda, pokud projevíte hrdost ke své vlastní, bílé rase. Algoritmus Facebooku vás pošle na 30 dní do Zuckerbergova virtuálního žaláře a to bez odvolání.

A protože velké technologické společnosti spolu navzájem proti bílým lidem konspirují, očekávejme stejný krok ze strany Google, Twitteru a dalších platforem.

Jestli Marku chceš, můžeš tento příspěvek smazat a znovu smazat i stránku Středoevropana, ale nic tím nezměníš na tom, že jsem hrdý na to, kým jsem, a do konce života budu bojovat za to, aby moji lidé měli na této planetě budoucnost.

Komentáře

komentáře