Poslední účet Tommyho Robinsona na sociálních sítích zneviditelněn

0

YouTube umístil na účet Tommyho Robinsona několik omezení, které jeho účet dělají prakticky neviditelným. Nemůže ani vysílat živá videa, dostávat “lajky” a komentáře, a před zobrazením každého videa se objeví varování. Ačkoliv jeho účet nebyl zrušen, tak jako na mnoha jiných platformách, zrušení se to v podstatě rovná.

O jeho případu informoval web Business Insider.

“Robinson nebude moci vysílat na svém kanálu živě. U jeho videí nebudou navrhovaná videa, lajky a komentáře,” píší. “Před každým videem se objeví varování, že video nemusí být vhodné, což je třeba odkliknout. A žádné jeho video nebude zařazené mezi doporučovaná videa.”

Robinson na svých videích ani nebude moci vydělávat, ačkoliv obvykle měly vysoký počet shlédnutí.

“Poté, co jsme vše konzultovali s experty, nasazujeme na účtu Tommyho Robinsona přísnější režim v souladu s naší politikou,” řekl mluvčí YouTube.

Tommy byl v únoru vyhozen z Facebooku a Instagramu. Loni přišel o účet na platební platformě PayPal a přišel o účet na Twitteru. Nyní je tedy na sociálních sítích dokonale neviditelný. Jak by mu ale doporučili čeští Svobodní, může si založit sociální síť či banku vlastní.

Komentáře

komentáře