Australský ragbista odsoudil homosexuály. Čeká ho konec kariéry

0

Australský ragbista a více než horlivý křesťan Israel Folau se na svém Instagramu pustil do celého seznamu lidí, které podle jeho názoru čeká peklo. A protože na tomto seznamu jsou i homosexuálové, jeho příspěvek jej bude stát kariéru.

V příspěvku, který se spíš podobá příspěvkům, co sdílejí islamisté, ze svého křesťanského pohledu zaútočil na “opilce, homosexuály, nevěrníky, lháře, smilníky, zloděje, ateisty a modláře”, kteří by se podle něj měli kát, protože “jen Ježíš spasí”.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Those that are living in Sin will end up in Hell unless you repent. Jesus Christ loves you and is giving you time to turn away from your sin and come to him. _______________ Now the works of the flesh are manifest, which are these , adultery, fornication, uncleanness, lasciviousness, idolatry, witchcraft, hatred, variance, emulations, wrath, strife, seditions, heresies, envyings, murders, drunkenness, revelings, and such like: of the which I tell you before, as I have also told you in time past, that they which do such things shall not inherit the kingdom of God. Galatians 5:19‭-‬21 KJV _______________ Then Peter said unto them, Repent, and be baptized every one of you in the name of Jesus Christ for the remission of sins, and ye shall receive the gift of the Holy Ghost. Acts 2:38 KJV _______________ And the times of this ignorance God winked at; but now commandeth all men every where to repent: Acts 17:30 KJV _______________

Příspěvek sdílený Israel Folau (@izzyfolau),

Kdyby podobnou poznámku učinil jako oddaný muslim, dost možná by to ragbyový svaz přešel mlčením. Ale osud Folaua – křesťana, je již zpečetěn. Jeho kariéra skončí.

Navážet se do ateistů, nebo lidí, co se rádi napijí, je okay. Ale rýpnout si do homosexuálů je něco, co australský ragbyový svaz netoleruje.

“Israel nepochopil, co se od něj jako od zaměstnance australského rugby očekává, že nemůže sdílet na sociálních sítích materiál, který odsuzuje lidi na základě jejich sexuality,” stojí v prohlášení svazu. Ten se vyjádřil, že hráč byl v minulosti upozorňován opakovaně. Nejvíce v roce 2017, kdy se zapojil do debaty o manželství lidí stejného pohlaví a řekl, že nechce, aby se zlegalizovalo.

Komentáře

komentáře