Černoch shodil v americkém obchoďáku bílé dítě z třetího patra

0

Jedním z důvodů, proč lidé z celého srdce nenávidí česká mainstreamová média, je ten, že se z nich zřídkakdy dovíte o případech násilí vůči bílým ze strany nebílých. Když někde běloch náhodou někoho nebílého zatahá za ucho, předkládají nám to několikrát denně s řádným dramatickým zabarvením. Ale jak je situace opačná, a většinou je opačná, prostě se to nedozvíme. Důvodem je to, že média nechtějí podporovat takzvané “rasové stereotypy”, ale chtějí vás utvrzovat v tom, že vy, bílí lidé, jste to nejhorší, co planeta Země stvořila, a chtějí vás udržovat v permanentním pocitu viny.

V pátek se v americkém Minneapollis, ve známém obchodním centru Mall of America, stala hrozná věc. Pětiletý bílý chlapec, který zde byl na návštěvě s rodiči, byl shozen ze třetího patra a ačkoliv zázrakem přežil, utrpěl život ohrožující zranění. Muž, který jej shodil, a z místa činu utekl, byl krátce na to zatčen.

Zatímco přivolaní lékaři bojovali na místě o chlapcův život, policisté na základě informací od svědků, kteří potvrdili, že chlapec byl z veliké výšky shozen, v centru pachatele dopadli. Je jím čtyřiadvacetiletý místní černoch Emmanuel Deshawn Aranda.

Policie již byla schopna vyloučit jakékoliv spojení mezi chlapcem, jeho rodinou a černým útočníkem. Motiv se nyní snaží zjistit.

Americká média jsou svobodnější než evropská, a nebudou světu předkládat verzi, že pachatel byl duševně nemocný. Pokud se k činu přizná a sdělí své motivy, dozvíme se je. Už teď si ale můžeme vsadit na to, že motivem byla nenávist. Nenávist k bílým, kterou útočník ventiloval pokusem o vraždu bezbranného dítěte jako symbolu budoucnosti bílých lidí.

Američané, kteří mají pro pachatele na internetu taková jména, jako “divoch”, nebo “zvíře”, už se na malého Landena, jak se chlapec jmenuje, začínají skládat. V tuto chvíli bylo zatím vybráno na jeho léčbu více než 330 tisíc dolarů.

Komentáře

komentáře