Nezletilou prostitutku drželi na předměstí Paříže a donutili mít sex ve 200 případech

0

Teprve šestnáctiletou dívku drželi 5 dní na předměstí Paříže jako vězně a donutili jí mít sex v nejméně 200 případech.

Policie ve čtvrti Chaperon-Vert Gentilly zatkla pět mužů po prověření informace, že jejich byt slouží jako improvizovaný bordel. Podezřelí ve věku 17 až 22 let už jsou policii dobře známí. Ačkoliv pařížské noviny do detailu o podezřelých nejdou, kombinace předměstí a trestního rejstříku mnohé napoví.

Ovšem ani dívka není žádné neviňátko. Uprchlice z domu se dobrovolně věnovala prostituci ve známé pařížské no-go čtvrti Seine-Saint-Denis. Tam si ji všimla již zmíněná pětice, která se rozhodla dívku využít po svém. Prostituci se věnovala dál, ale všechny peníze inkasovali její pasáci, kteří dívce dovolili spát jen tři hodiny denně. Klienti, které získávali přes internetovou sexuální seznamku, přicházeli v podstatě nepřetržitě.

Dívce se nakonec podařilo zjistit adresu hnízda, ve kterém ji drželi, a kontaktovala matku. Ta poté informovala policii.

Policie na místě našla shnilou matraci, odpadkový koš plný kondomů, i primitivní účetnictví včetně vybraných peněz.

Francie kdysi bývala vrcholem civilizace. Dnes je stále větší část jejího území na úrovni zaostalých zemí třetího světa. Naše země může osudu Francie stále ještě uniknout. Stačí jen mít dobře zavřené dveře a neustupovat hráčům na city, kteří začnou nejprve se sirotky, aby si pak naše dveře otevřeli dokořán.

Komentáře

komentáře