Greta si stěžovala na přecpané německé vlaky. Deutsche Bahn ji usvědčila ze lži

0

Že kolem aktivistky Grety všechno smrdí se tak nějak ví. Nechci snižovat kauzy, na které upozorňuje. Bez ohledu na to, že největšími znečišťovateli světa jsou asijské národy, i my máme svůj lví podíl. Na Gretě mi ale vadí její neautentičnost, politicky korektní ignorování přelidnění světa jako té největší klimatické katastrofy vůbec, a všechny ty její kiksy.

Tak jako její včerejší fotka z údajně přecpaného vlaku v Německu.

Greta zveřejnila na Twitteru fotku s textem: “Cestuji v přeplněných vlacích Německem. A konečně jsem na cestě domů!”

Její fanoušci ji pochopitelně litovali a v jejich očích se její božství spasitelky a mučednice, která pro svou věc musí sedět ve vlaku na zemi, ještě zvětšilo.

Ale německé dráhy, společnost Deutsche Bahn, zveřejnila tweet, který Gretino mučednictví zase shazuje. Podle Němců Greta opustila své sedadlo v první třídě jen proto, aby udělala dobrou fotku. Mezi městem Kassel a Hamburk prý měla první třídu, kde si její tým užíval komfortu, zatímco Greta pracovala na propagandě.

V první části Tweetu Deutsche Bahn Gretě poděkovala za podporu v boji proti změnám klimatu a zdůraznila, že vlak, kterým jela, jede ze 100 procent na ekologickou elektřinu. V druhé části nicméně upozornila, že celou cestu na zemi sedět nemusela.

“Bylo by od tebe hezké, kdyby si také napsala o tom, jak přátelsky a profesionálně se o tebe náš tým na tvém sedadle v první třídě staral,” napsali jí.

Greta později přiznala, že sedadlo v první třídě skutečně měla, a že přeplněné vlaky jsou nakonec dobrá věc, protože znamenají méně aut na silnicích.

Komentáře

komentáře