Herečka na Zlatých glóbech poděkovala za svou kariéru potratu vlastního dítěte

0

To se může stát jen v roce 2020, aby se vražda nenarozeného dítěte oslavovala jako projev existence ženských práv. Tak jako včera na Zlatých glóbech, kdy tak učinila herečka Michelle Williams.

Tuto herečku známe například z homosexuálního melodramatu Zkrocená hora, nebo filmu Dawsonův svět. Na předávání cen v podstatě řekla, že za svou kariéru je vděčná tomu, že mohla podstoupit potrat.

“Jsem vděčná za volby, které jsem zvolila, a vděčná za to, že žiji v době v naší společnosti, kde existuje možnost volby, protože jako ženám a dívkám se našim tělům stávají věci, které naší volbou nejsou,” řekla.

Těmi věcmi, které se dívkám a ženám stávají, myslela Williams těhotenství, a tou volbou, za kterou je tak vděčná, je potrat. Tedy vražda nenarozeného dítěte. A možnost takové volby v dnešní společnosti pokládá Williams za progresivní.

“Nebyla bych schopná to udělat bez využití mého ženského práva volby. Volby zvolit si kdy mít dítě, a s kým,” dodala. Není jasné, kdy Williams potrat podstoupila, ale na Zlatých glóbech už byla znovu těhotná. V očekávání svého druhého dítěte, kdy to první skončilo vyškrábnuté v nějaké klinice, aby si pokroková Williams mohla budovat svou kariéru.

Středoevropan se nepovažuje za každou cenu za konzervativní médium. Některé tradice je jednoduše třeba zničit a vyměnit. Věřím v legalizaci marihuany, svobodu zvířat, a dokud homosexuálové politicky neagitují, jsem ten poslední, kdo by proti nim štval. Ale ve volbě mezi právem nenarozeného dítěte na život a právem ženy na kariéru, budu vždy stát na straně dětí.

Komentáře

komentáře