Napadený křesťanský kazatel v autonomní zóně v Seattlu žádá Trumpa o akci

0

Díky sociálním sítím můžeme vidět realitu každodenního života v tzv.autonomní zóně v americkém Seattlu. Včera se zde pokoušel vystoupit křesťanský kazatel, a dav revolucionářů jej násilně vyhodil. Jeden z nich jej dokonce škrtil, aniž by se staral o to, jestli “může dýchat”.

Anarchisté muže strhli na zem a pustili se do něj, ale ti s chladnější hlavou mezi nimi, hlavně díky přítomným kamerám, zabránili nejhoršímu. Nezabránili ale hysterickým výstupům těchto rudých dětí.

Viditelně otřesený a přidušený kazatel se odmítá podrobit davu, který po něm chce, aby místo opustil, a hraje jim nějakou křesťanskou píseň. Video končí ve chvíli, kdy se rudí rozhodnou nahrávání nepohodlného videa přerušit.

Na dalším záběru vidíme, jak je odvlečen pryč.

Napadený křesťan na videu vysvětluje, že přišel do zóny kázat o Kristově učení, ale byl okamžitě napaden, byl mu ukraden telefon, a opakovaně ho škrtili.

Nakonec vyzývá prezidenta Trumpa, aby zasáhl. Kritizuje starostku, že s okupací města nic nedělá. “Celou oblast zničili, všude je moč, rozbili místní firmy. Je to ostuda. Potřebujeme naší zemi zpátky. Tady na Capitol Hill jsme o naši zemi přišli. Je to jiná země. To není Amerika.”

Komentáře

komentáře