Střelba milice zastavila dav BLM, co se snažil ušlapat muže chránícího sochu

0

Videa na sociálních sítích, a svoboda je šířit, konfrontují oficiální propagandu médií o mírumilovných protestech Black Lives Matter. Ty nám například v posledních dnech přinesly zprávu z Londýna, jak černoch zachránil před lynčováním davu “pravicového extremistu”, ale už nám neukázaly volně dostupná videa z Waterloo station, kde gangy černochů lynčují všechny bělochy, co nejsou na jejich straně.

V Albuquerque, v Novém Mexiku, se dav BLM “mírumilovně” pustil do strhávání sochy španělského objevitele Juana de Oñate. Informace z médií se zatím různí, ale z těchto informací a dostupných videí se to, co se odehrálo, dá dobře sestavit.

Dav zfanatizovaných levičáků a jejich nebílých spojenců, chce strhnout sochu. Na místě je přítomna ozbrojená milice a několik nespokojených občanů. Jeden z nich, v modrém tričku, se snaží dostat k soše, aby ji chránil, ale levičáci mu brání svými těly. Omezují jej v pohybu. Jednu z osob, co mu brání, tedy odstrčí z cesty, ale v tom se na něj dav vrhne. Videa ukazují konflikt muže v modrém s demonstranty.

Dav útočí na muže v modrém tričku. Ten ustupuje, je sražen k zemi, zvedá se, a použije pepřový sprej na svou obranu. Útok se na chvíli zastaví a muž dál ustupuje a dává najevo, že nestojí o konfrontaci. V tom jej zbytek davu dožene a inkasuje skateboardem a zdá se, že jej dav chce ušlapat. Ozývají se výkřiky o zabíjení. Ale pak se ozve několik výstřelů a křik.

Z dostupných informací vyplývá, že střílel příslušník pravicové milice, která na místě hlídkovala, když se snažil chránit muže lynčovaného vzteklým davem. Následující video ukazuje členy milice, jak se zbraněmi obklopují napadeného muže v modrém tričku, a chrání jej.

Policie, která následně dorazila na místo, členy milice odzbrojila a zatkla, a do nemocnice byl převezen jeden postřelený levičák.

Situace v USA se stále přiostřuje, a skutečně vše nasvědčuje tomu, že v určitých částech Ameriky může docházet k ozbrojeným konfliktům mezi patrioty a levicí.

Komentáře

komentáře