Lůza strhává sochy Kolumba po celých USA

0

Kryštof Kolumbus jako symbol objevení Ameriky bílými lidmi. Ačkoliv prvními bílými lidmi byli v Americe Vikingové a po nich rybáři i obchodníci z dalších evropských zemí, oficiálně prvním bílým člověkem, co objevil Ameriku pro Evropu, je uznáván právě Kolumbus. Pro naše levičácké přátele a tzv. people of color, je právě pro to symbolem všeho, co nenávidí. Je pro ně podstatou bělošství v Americe. Tím, kdo způsobil, že se na americký kontinent vydávali další a další objevitelé, a postupně si tento kontinent proti přesile domorodců podmanili.

Současná škola historie velí tomu se omlouvat za to, jací naši předkové byli. Indiáni, afričtí černoši, Asiaté, nebo třeba Maoři, mohli být jací chtěli. Mohli se navzájem zabíjet a zotročovat po milionech a mohli to samé dělat nám. Ale oni se za nic nikdy omlouvat nemusí. Protože nakonec prohráli a svět patřil nám. Avšak dnes paradoxně historii nepíší vítězové, ale poražení, a proti bílým lidem je vedena totální válka. Proto nejprve začali padat sochy hrdinů Jihu. Proto následovaly sochy údajných otrokářů a rasistů. Proto nyní padá k zemi Kolumbus. A proto budou v budoucnu padat sochy všech bílých.

Za podpory úřadů, které jsou v rukou komunistů, a s policií stojící zdvořile stranou, se rudá lůza pustila do Kolumbových soch.

St.Paul, Minnesota

Ve Filadelfii si bílí sochu Kolumba ohlídali

V St.Louis sochu odstranila přímo radnice

V Detroitu jeho sochu také odstranila radnice

Komunisté jeho sochu už také odstranili ve Willmingtonu v Delaware, a její stržení se chystá v hlavním městě Kalifornie, Sacramentu, kde akt posvětili přední zákonodárci z řad Demokratů. Připomeňme si, že Kalifornie byla jedním z prvních států USA, který získal nebílou většinu. Stalo se tak po sčítání v roce 2000. Současné procento bílých v tomto slunečním státě je asi jen 35 procent.Ještě v roce 1980 to bylo téměř 67 procent.

Komentáře

komentáře