OSN se zastala hnutí Antifa. Prý jde o mírumilovné hnutí

0

Organizace Spojených Národů (OSN) na svém twitterovém účtu vyjádřila znepokojení nad tím, že je hnutí Antifa v USA označováno za “domácí teroristy”. Antifa je prý mírumilovné hnutí.

V dnešní době je velice těžké rozlišit, zda informace, které jsou nám předkládány, jsou skutečné, nebo jde o satiru. Bohužel, twitterový účet OSN je skutečný, a informace je tak pravdivá. Celý text prohlášení OSN je následující: “Lidskoprávní experti OSN vyjádřili hluboké znepokojení nad nedávným prohlášením amerického generálního prokurátora popisujícího (hnutí) Antifa a další antifašistické aktivisty jako domácí teroristy, čímž v zemi podkopává svobodu projevu a mírumilovného shromáždění”.

Kdo ví o aktivitách Antifa své, mluvit v případě těchto zbabělých násilníků o mírumilovném shromáždění vytváří dojem, že autor tvrzení bere drogy. Ať už se bavíme o aktivitách tohoto hnutí kdekoliv na světě, jeho aktivisté netráví čas tím, že by četli na náměstí poezii, ale fyzickou likvidací svých oponentů. A je jedno, jestli je to v Praze, Berlíně nebo Berkeley. Všude stejný hnus. Pokud si heslo “antifa” zadáte na youtube, vyskočí na vás tolik mírumilovnosti, že si v tu ráno vpletete do vlasů květiny.

Antifa Německo

Antifa Francie

Antifa Británie

Antifa Itálie

Antifa Švédsko

Antifa Španělsko

Antifa USA

O ČEM SE TADY VLASTNĚ BAVÍME?

Komentáře

komentáře