Trump vyloučil zásah proti rudým v Seattlu. Raději se prý na to neštěstí bude dívat

0

Prezident Trump včera v Oklahomě pořádal první setkání s voliči po třech měsících. Účast byla nižší, než bylo očekávání. Uvnitř sálu v Oklahomě bylo asi 1000 lidí. Důvod pro to je ale poněkud bizarní. Lístky, které byly zdarma, si v řádu sta tisíců, objednali Trumpovi odpůrci z řad levice. Ti uspořádali online kampaň, která se ukázala být úspěšnou, a “vykoupili” lístky, které pak nevyužili. Sál díky tomu zel prázdnotou. Organizátoři Trumpových mítinků budou muset příště za lístky chtít alespoň nějaký poplatek, což rudá netáhla od registrace spolehlivě odradí.

Trump přítomné pobavil vysvětlením, proč nedávno při složení přísahy nových kadetů ve vojenské akademii ve West Pointu pil vodu ze sklenice, kterou držel oběma rukama. Levicová média ho kvůli tomu obvinila, že trpí nějakou nemocí, což známe z našich končin ve spojení s prezidentem Milošem Zemanem. Trump vysvětlil, že si nechtěl vodou potřísnit hedvábnou kravatu, a tak pil opatrně. A pak teatrálně zpod pultu zvedl sklenici s vodou, dvakrát se z ní za pomocí jedné ruky labužnicky napil, a pak celou sklenici zahodil stranou. Sál bouřil.

Došlo i na špinavý, komunistický Seattle. Trump měl poprvé možnost vysvětlit svým voličům, proč jeho vláda nechává tento levicový experiment uprostřed velkoměsta na severozápadním pobřeží Spojených států být. Připomněl, že jde o město, jehož radnici ovládá radikální levice a nepřímo zmínil další americká města s problémy, které také ovládají levicoví Demokraté.

Trump vyloučil proti “autonomní zóně” zásah. Prohodil, že by vyčištění Seattlu trvalo maximálně hodinu, ale že bude lepší se na tu katastrofu jen dívat. A to je konečně to nejlepší, co Trump může udělat. Americká levice čeká na policejní zásah jako na smilování. Chce své mučedníky. Chce tvrdit, že jejich báječný experiment zničila fašistická policie. Takhle se jejich komunistická utopie zničí sama

Komentáře

komentáře