Video: Černoši v Americe napadli pyrotechnikou bílého chlapce

0

Obdivuji lidi v internetových diskusích, i v běžném životě, co se bez mrknutí oka zastávají hnutí Black Lives Matter, a tvrdí, že v Americe je rasismus, policajti tam bijí černochy, a kdesi cosi. Ale v Americe běží regulérní rasová válka, kdy bílí jsou legitimní terč, a ty se ani nesmíš ozvat, jinak budeš zlynčován internetovým davem.

Případů útoků na bílé je denně plný internet. Případů, kdy by bílí napadali černé je asi nula. Je čas začít podporu hnutí Black Lives Matter posuzovat jako podporu terorismu. Protože pokud se podíváte na následující videa, to jsou přesně plody jejich nenávistného, protibílého aktivismu.

První video začíná ve chvíli, kdy už se něco stalo. Vidíme, jak v zaparkovaném autě, které je obklopené černými mladíky, hoří světlice. Řidič auta, který stojí venku, otevírá dveře, a ze zadních dveří vyskočí ven jeho spolujezdec. Běloch. Černoši do něj začnou ze všech stran střílet světlice. Kluk se snaží někam utéct, ale černí pálí a pálí. Vypadá to děsivě.

Video končí ve chvíli, kdy se chlapec pokusí uniknout z pasti, ale jeden černoch mu přes hlavu hodí odpadkový koš a shodí jej na zem. Druhé video zachycuje celou událost z jiného úhlu.

Podle diskutujících pod videem se událost stala v jihozápadním Baltimoru, ačkoliv titulek prvního videa tvrdí něco jiného. A jak zmiňuje jeden z diskutujících, je to místo, kde jednoduše nechcete bydlet. Baltimore je jedno z hlavních “Murder cities” v USA.

Komentáře

komentáře