Vůdce BLM: “Když nám nedáte, co chceme, tenhle systém spálíme”

0

Jakoby se historie opakovala. Martin Luther King se v 50.letech cvičil v komunistických školách, jak rozložit Ameriku, a komunistické poradce měl při sobě až do dne, kdy do něj James Earl Ray poslal kulku.

Dnešní pohrobci Kinga si říkají BLM, a také oni jsou trénovaní marxisté. Konečně, sami to o sobě přiznávají.

A že jako v 60.letech nejde o nějaká lidská práva, ale o maskovaný komunismus, dokazují nejen činy aktivistů Black Lives Matter, ale i jejich slova. Tak jako rozhovor s prezidentem hnutí z New Yorku, Hawkem Newsomem.

“Říkáte, že v těchto situacích je násilí někdy nezbytné,” zeptala se ho moderátorka pořadu The Story. “Co přesně chcete násilím získat?”

“Wow, je zajímavé, že mi pokládáte zrovna takovou otázku,” reagoval Newsome. “Protože tato země je na násilí postavena. Co byla Americká revoluce, jaká je naše diplomacie ve světě? Jdeme do zemí, zničíme je, a nahradíme jejich vůdce těmi, které máme rádi. Takže když nás jakýkoliv Američan viní z toho, že jsme násilní, je to extrémně pokrytecké.”

Moderátorka upřesnila, že má na mysli jeho slova, která pronesl v jiných rozhovorech.

“Řekl jsem, že pokud nám tato země nedá, co chceme, tak ten systém spálíme, a nahradíme ho. Jasný? A můžu mluvit obrazně. Můžu mluvit doslovně. Je to věc interpretace.”

Newsome dále v rozhovoru uvedl, že Ježíš Kristus byl nejslavnější černošský revolucionář v historii, a na konci rozhovoru dodal, že je pro osvobození černých a jejich suverenitu všemi prostředky.

Komentáře

komentáře