Kdo zabil malou Wilmien Potgieter

0

AfriForum je jihoafrická nevládní (pochopitelně) organizace starající se o zájmy tzv. Afrikánců. Tedy bílých Jihoafričanů. V současné době má téměř čtvrt milionu členů a nejvýrazněji se angažuje v publikování případů vražd bílých farmářů. Její kritici ji obviňují, že se snaží šířit tvrzení, že v Jižní Africe probíhá genocida bílé populace.

Z dílny AfriForum pochází velice působivá video dramatizace vraždy manželů Attieho a Wilny Potgieterových a jejich malé dcery Wilmien. Při sledování videa je třeba mít na paměti, že nejde o žádný ojedinělý případ. Pokud sledujete například Facebookovou stránku Stop Farm Attacks and Murders in South Africa, nebo Stop White South African Genocide v podstatě denně dostáváte zprávy o tom, jak černí útočníci v Jižní Africe napadli, nebo zavraždili nějaké farmáře. A vše je často doprovázené velmi výmluvnými fotografiemi zkrvavených bílých lidí.

Než se dostaneme k odkazu na samotné video, ptejme se, proč právě Jižní Afrika? Proč jsou zde naši lidé vyvražďováni v takovém rozsahu a proč vše probíhá za naprostého nezájmu světové veřejnosti? Vždyť pokud se mezi sebou vraždí nějaká etnika někde v Asii, naše média o tom vždy píší na hlavních stránkách, a OSN dělá první poslední, aby situaci vyřešila. Ale v Jižní Africe jakoby se nic nedělo. A to i přes jasné důkazy, že děje.

To, co dnes probíhá v Jižní Africe, začalo už dávno. Vlastně to začalo již v 70.letech v Rhodesii, dnešní Zimbabwe, kde Sovětským svazem a Čínou podporované komunistické guerilly terorizovaly bělošské farmy a bílé obyvatele země obecně a jejich řádění padlo za oběť na 20 tisíc civilních obětí. A zatímco světový komunismus podporoval černé revolucionáře vojensky, kapitalistický západ je podporoval morálně, když bílým v Rhodesii vrážel nůž do zad a bojkotoval ekonomiku země. Když pod tímto tlakem nakonec Rhodesie padla a zemi ovládla černošská většina, ti bílí, co v zemi zůstali, byli terčem útoků Mugabeho band.

Ten samý scénář pak probíhal v Jižní Africe. Otevřená vojenská podpora komunistům z ANC ze strany komunistických zemí, a bojkot jihoafrické ekonomiky ze strany západu. Opět vedoucí v roce 1994 k pádu Jižní Afriky a vládě černošské většiny. Ačkoliv mají v zemi bílí naoko stejná práva, jako černí, proti bílým farmářům je veden více či méně organizovaný teror, který má více či méně otevřenou podporu politických kruhů.

Dnes se podobný scénář začíná rýsovat i v Americe. Komunisté a revoluční levice otevřeně podporují protibělošskou nenávist a korporace jim v tom zdatně sekundují. Pokud budeme vycházet z toho, že americký scénář bude kopírovat africký scénář, jsme na časové ose někde na úrovni začátku 60.let v Rhodesii, a začátku 80.let v Jižní Africe. Útočí se na celou podstatu bělošství, cílem je změna Ameriky ze západní země na zemi nezápadní, ideálně bez bílé populace. A pokud tento scénář v Americe uspěje, bude se následně realizovat v Evropě.

Středoevropan psal o Jižní Africe už mnohokrát. Bílí byli první, kdo jižní pobřeží Afriky skutečně osídlil. Kromě nich zde žili jen nepočetní a migrující Křováci. Drtivá většina současných černých obyvatel Jižní Afriky jsou současní nebo historičtí ekonomičtí migranti. S výjimkou Zulů, kteří žili v severovýchodní části dnešní Jižní Afriky. Tedy, mnozí Afrikánci mohou být potomky osadníků, kteří do země přišli z Holandska už v 17.století. Není jediný důvod, aby se vzdávali země, kterou nikdy nikomu neukradli, a kterou po staletí zvelebovali.

Sdílení tohoto článku, potažmo videa z něj, není nijak zásadní čin, přesto může otevřít oči alespoň jednomu dalšímu člověku. Cílem je ochrana bílých lidí v Jižní Africe, jejich přežití v Jižní Africe, a ochrana a přežití bílých lidí v celém světě. Ústup je vyloučen.

Komentáře

komentáře